ყველა კატეგორია

ყველა კატეგორია
0

სვიჩი TRENDNET TL2-G244 4-Port Gigabit Layer 2 Switch - 1 წლიანი გარანტიით

სვიჩი TRENDNET TL2-G244 4-Port Gigabit Layer 2 Switch - 1 წლიანი გარანტიით სვიჩი TRENDNET TL2-G244 4-Port Gigabit Layer 2 Switch - 1 წლიანი გარანტიით სვიჩი TRENDNET TL2-G244 4-Port Gigabit Layer 2 Switch - 1 წლიანი გარანტიით

ინფორმაცია პროდუქტის შესახებ

მოკლე აღწერა:

 

გთავაზობთ სვიჩს TRENDNET TL2-G244 - 1 წლიანი გარანტიით და მიწოდებით მთელი საქართველოს მასშტაბით. შეიძინეთ ჩვენთან ყველაზე დაბალ ფასად!

 

ტექნიკური მახასიათებლები:

  • ბრენდი :TRENDNET 
  • მოდელი:TL2-G244

 

• 24 x 10/100/1000 Mbit/წმ, AutMDIX
• 4 x Mini-GBIC (SFP)
• 1 x RS-232 DB-9



სტანდარტი:


• IEEE 802.3 10Base-T
• IEEE 802.3u 100Base-TX
• IEEE 802.3ab 1000Base-T
• IEEE 802.3z Gigabit fiber SX/LX
• IEEE 802.3x ნაკადების მართვა, Back Pressure
• IEEE 802.3ad, LACP პროტოკოლით
• IEEE; 802.1d Spanning Tree (STP)
• IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP)
• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree (MSTP)
• IEEE 802.1p მომსახურების ხარისხი/მომსახურების კლასი (QoS/CoS)
• IEEE 802.1Q VLAN Tag
• IEEE 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე



წარმოებადობა:


• RAM მონაცემთა ბუფერი: 4 Mbit
• გამტარუნარიანობა: 48 Gbit/წმ
• MAC მისამართების ცხრილი: 8K ჩანაწერი
• მონაცემთა წინსვლის სიჩქარე: 35,7 Mpps



სადენები:


• ქსელი: 10Base-T: UTP/STP Cat. 5 სადენი (100 მ); 100Base-TX: UTP/STP Cat.5, 5e სადენი (100 მ); 1000Base-T: UTP/STP Cat.5e, 6 სადენი (100 მ)
• Mini-GBIC: LC (მულტი რეჟიმი): 50/125um~62.5/125um; LC (Single Mode): 9/125um~10/125um



ინდიკატორები:


• PWR (მწვანე): ძაბვა, SYS(მწვანე): სისტემა
• 10/100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 10/100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (Ethernet-ის თითოეულ პორტზე)
• 100M Link/ACT (ნარინჯისფერი): 100 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)
• 1000M Link/ACT (მწვანე): 1000 Mbit/წმ კავშირი/მუშაობა (SFP-ის თითოეულ პორტზე)



პროგრამული უზრუნველყოფა:


• მართვა: SNMP v1/ Web/Telnet/Console
• Spanning Tree: 802.1d STP (პროტოკოლი Spanning Tree), 802.1w RSTP (პროტოკოლი Rapid Spanning Tree), 802.1s MSTP (პროტოკოლი Multiple Spanning Tree)
• კავშირის არხების აგრეგაცია: სტიტიკური ბმულების აგრეგაცია
• 802.3ad დინამიური LACP: მომსახურების ხარისხი (QoS) მომსახურების კლასი IEEE 802.1p
• QoS ტექნოლოგია პორტების ბაზაზე: DSCP (დიფერენცირებული სერვისების კოდის წერტილი)
• VLAN: Asymmetric VLAN 802.1 Q VLAN ტეგების და დინამიური ფუნქციის მხარდაჭერით (GVRP, 256-მდე სტატიკური/დინამიური ჯგუფი)
• IGMP: IGMP ფილტრაციის მხარდაჭერა (v1,v2 64-მდე ჩანაწერი, მრავალმისამართიანი გადაცემა)
• პორტების სარკისებურობა: RX, TX, ორივე (RX და TX)
• პორტების უსაფრთხოება: MAC მისამართების შეტანა ცხრილში, ვირტუალური კერძო ACL L2/L3/L4 ტეგი, 802.1X წვდომის მართვა ქსელთან პორტების ბაზაზე, მომხმარებელთა მონაცემების ლოკალური ბაზა
• Jumbo Frame ზომა: 10 000 Byte (მაქს.)
• სიჩქარის კონტროლი: პორტის არხში გამტარუნარიანობის რეგულირება
• უწყვეტი კონტროლი: 802.3x ნაკადის მართვა დუპლექსურ რეჟიმში და დაბრუნება ნახევრადდუპლექსის რეჟიმში
• პროგრამული უზრუნველყოფა: TFTP პროცესურის განახლების, TFTP ბეკაპის და აღდგენის მხარდაჭერა



დამატებითი მახასიათებლბები:


• კომუტაციის მეთოდი: შუალედური შენახვით
• ტოპოლოგია: CSMA/CD
• სერტიფიკაცია: FCC, CE



კვება:


• კვების ბლოკი: 100-240 V, 50/60 Hz, 0,8A
• ენერგომოხმარება: 21,79 W


კომპლექტაცია:


• სვიჩი TRENDNET TL2-G244
• სამონტაჟო კომპლექტი
• ქსელის სადენი
• RS-232 სადენი (1,5 მ)
• კომპაქტ დისკი (ინსტრუქცია)
• ინსტრუქცია


ფიზიკური პარამეტრები:


• დასამონტაჟებელი ზომა: 1U
• სამუშაო ტემპერატურა: 0-45°C 
• შენახვის ტემეპრატურა: -40° - 70°C
• სამუშაო ტენიანობა: 5-95%
• ზომა: 440x161x44 მმ
• წონა: 2,9 კგ

 

ძვირფასო მომხმარებლებო

პროდუქტის შეძენამდე აუცილებელია კომპანიასთან წინასწარი დაკავშირება და  სასურველი ნივთის რაოდენობის გადამოწმება.

☏ ტელ: +995 322 555 355

☏ ტელ: +995 514 555 553

 

ადგილზე მიტანის და საგარანტიო პირობები

 

ადგილზე მიტანის პირობები:

 

Swoop Shop-ში შეძენილ ყველა პროდუქტზე მოქმედებს ადგილზე მიტანის სერვისი მთელი საქართველოს მასშტაბით.

მიწოდების მაქსიმალური ვადა - 48 სთ.

თბილისში 30 კგ. და მეტი წონის ხოლო საქართველოს მასშტაბით ნებისმიერი პროდუქციის მიღება შესაძლებელია კომპანია „ნოვა ფოსტას“ საშუალებით. მიწოდების სერვისის ღირებულება განისაზღვრება შეძენილი პროდუქტის წონის, მიხედვით.

 

იხ. დეტალურად.

 

საგარანტიო პირობები:

 

Swoop Shop-ში შეძენილ პროდუქტებზე ვრცელდება მომწოდებლის ოფიციალური გარანტია. საგარანტიო მომსახურების მისაღებად აუცილებელია დაცული იყოს შემდეგი პირობები:

 

იხ. დეტალურად.

 

 

სს სვუპის საქმიანობა შემოიფარგლება მხოლდ აინერეებუი ერჩანტებისა (ომწოდებლების) და მოხმარებლების ურთიერთდაკავშირებით, რაც გულისხმობს იმას, რომ სს სვუპი მის კუთვნილ ვებ-გვერდზე (www.swoop.ge) ათავსებს მომწოდებლის პროდუქტზე/მომსახურებაზე ინფომაციას. აღნიშნული ინფორმაცია და პროდუქტები/მომსახურებები ხელმისაწვდომია ნებისმიერი პირისთვის, ვისაც ინტერნეტ რესურსებზე გააჩნია წვდომა. შესაბამისად, სს სვუპი პასუხს არ აგებს პროდუქტების/მომსახურებების ხარისხსა თუ მათ წარმომავლობაზე, ვინაიდან ის (სს სვუპი) არ არის ამ პროდუქტების/მომსახურებების უშუალო გამყიდველი თუ გადამყიდველი. აგრეთვე, თუ რომელიმე პროდუქტი არღვევს რაიმე სახის პატენტსა ან ინტელექტუალური საკუთრების ნორმებს, სს სვუპი არ არის პასუხისმგებელი ნებისმიერი ტიპის ზარალზე, რომელიც შეიძლება მიადგეს რომელიმე პირს სს სვუპის კუთვნილ ვებ-გვერდზე განთავსებული პროდუქტის თუ მომსახურების გაყიდვის შემთხვევაში.

739
739 ლარი Gel лари
შეთავაზება დასრულებულია
რეიტინგი
0 ხმა
+995 032 2555 355 / +995 514 555 553

მოთხოვლილი შეთავაზება დასრულებულია,მაგრამ ქვემოთ გთავაზობთ მსგავს მიმდინარე შეთავაზებებს დახურვა

;

swoop.ge

discounts web page

for all costumers

In the whole world